بیوگرافی

avatar

کوله پشتی

www.tohidsh.com
تهران، ایران

در اين سايت درمورد تجربيات سفر و آشنايي با افراد مختلف مينويسم ،همين طور با ارزان ترين راه هاي سفر و راه هايي که به شما کمک ميکند تا سفر کم هزينه تري داشته باشيد آشنا خواهيد شد بطور کلي راهنماي سفر به کشور هاي مختلف را مي نويسم.يکي از هدف هاي اصلي از راه اندازي اين وبسايت ايجاد کردن انگيزه بين ايرانيان براي سفرهاي انفرادي است.متاسفانه خيلي از ايراني ها هنوز با تور و از طريق آژانس هاي مسافرتي برنامه سفر رو ميچينن که اين علاوه بر هزينه هاي بيشتري که داره باعث ميشه حس ماجراجويي در سفر از بين بره.

اهداف من از راه اندازي اين سايت:

به اشتراک گذاشتن تجربيات به خصوص در زمينه سفر. معرفي کردن ايران براي کساني که قصد سفر به ايران رو دارن. کمک به مسافراني که ميخواهند سفر کنند ولي نميدانند از کجا شروع کنند و اطلاعات کافي را ندارند. منصرف کردن شما از استفاده تورهاي مسافرتي. اين راهنمايي ها بدون هيچ سودجويي بوده و فقط به منظور اطلاع رساني هم وطنانم است.اگر جايي رو ميشناسيد به من معرفي کنيد،هر سوال يا نظري داشتيد با ما در تماس باشيد

به روز شده در

روند زندگی

2021

  • Check

    یادگیری و انتقال سایتهایم به Next.js 🚀

    علاقه من به تولید محتوا زیاد است،بعد از راه اندازی سایت شخصی خودم در سال 2011 و آشنایی با جاوا اسکریپت و سرعت باورنکردنی آن تصمیم گرفتم تا تمامی سایت هایم را با استفاده از فریم ورک Next.js راه اندازی کنم. بعد از آشنایی با کتابخانه React.js تصمیم گرفتم تا در مورد آن بیشتر یاد بگیرم و درحال حاضر هم مشغول یادگیری این کتابخانه جذاب هستم.