بیوگرافی

avatar

توحید شعبانلو

www.tohidsh.com
تهران، ایران

در اين سايت درمورد تجربيات سفر و آشنايي با افراد مختلف مينويسم ،همين طور با ارزان ترين راه هاي سفر و راه هايي که به شما کمک ميکند تا سفر کم هزينه تري داشته باشيد آشنا خواهيد شد بطور کلي راهنماي سفر به کشور هاي مختلف را مي نويسم.يکي از هدف هاي اصلي از راه اندازي اين وبسايت ايجاد کردن انگيزه بين ايرانيان براي سفرهاي انفرادي است.متاسفانه خيلي از ايراني ها هنوز با تور و از طريق آژانس هاي مسافرتي برنامه سفر رو ميچينن که اين علاوه بر هزينه هاي بيشتري که داره باعث ميشه حس ماجراجويي در سفر از بين بره.

اهداف من از راه اندازي اين سايت:

به اشتراک گذاشتن تجربيات به خصوص در زمينه سفر. معرفي کردن ايران براي کساني که قصد سفر به ايران رو دارن. کمک به مسافراني که ميخواهند سفر کنند ولي نميدانند از کجا شروع کنند و اطلاعات کافي را ندارند. منصرف کردن شما از استفاده تورهاي مسافرتي. اين راهنمايي ها بدون هيچ سودجويي بوده و فقط به منظور اطلاع رساني هم وطنانم است.اگر جايي رو ميشناسيد به من معرفي کنيد،هر سوال يا نظري داشتيد با ما در تماس باشيد.بیوگرافی

من یک طراح فریلنسر فرانت‌اند با بیش از ۱۱ سال تجربه هستم. من در تهران زندگی میکنم کار من این است که برای افراد شگفت انگیز در سرتاسر جهان عناصر وب را کدنویسی و ایجاد می کنم. من کارم را دوست دارم علاقه مند هستم تا با افراد جدید کار کنم چون آدم های جدید تجربیات جدید هستند.

نام
تولد
سن
آدرس
موبایل
ایمیل
اینستاگرام
توحید
27 اسفند 1371
30 سال
تهران
0912xxx37xx
tohidshabanloo@
دانلود رزومه

نمونه کارهای اخیر

شرکت نیونیل و آلتون ( ۲۰۲۰ — ۲۰۱۸ )
تولید محتوای آنلاین

در این سالها مشغول سفر کردن شدم و طی این سالها تولید سفرنامه میکردم، از سفرهای خودم عکاسی و فیلمبرداری میکردم و در قالب سفرنامه در وبسایت قرار میدادم تا به این شاخه علاقه مند شدم و بعد از مشغول شدن در شرکت هایی نظیر نیونیل و آلتون اُپتیک شروع به پیشرفت در این زمینه کردم و کار تدوین و عکاسی صنعتی را به صورت جدی دنبال کردم.

شرکت کاریار ارقام ( ۲۰۱۴ — ۲۰۱۳ )
مهندس شبکه

به مدت سه سال در زمینه شبکه در شرکت کهکشان نور آموزش دیدم و موفق به مدارک شبکه network+, MCSA و CCNA شدم و در همین زمینه یک سالی را کار کردم.

شرکت ایران سئو ( ۲۰۱۳ — ۲۰۱۱ )
سئوکار

اولین تجربه کاری من در شرکت ایران سئو زیر نظر مهدی رودکی بود، جدای آشنایی با سئو و بهینه سازی سایت به طراحی سایت علافه مند شدم، سایت خودم را راه اندازی کردم و این باعث شدم تا به فکر مشتری و طراحی سایت برای آن ها بیافتم.

به روز شده در

روند زندگی

2021

  • Check

    یادگیری و انتقال سایتهایم به Next.js 🚀

    علاقه من به تولید محتوا زیاد است،بعد از راه اندازی سایت شخصی خودم در سال 2011 و آشنایی با جاوا اسکریپت و سرعت باورنکردنی آن تصمیم گرفتم تا تمامی سایت هایم را با استفاده از فریم ورک Next.js راه اندازی کنم. بعد از آشنایی با کتابخانه React.js تصمیم گرفتم تا در مورد آن بیشتر یاد بگیرم و درحال حاضر هم مشغول یادگیری این کتابخانه جذاب هستم.