بیوگرافی

توحید شعبانلو

توحید شعبانلو

www.tohidsh.com
تهران، ایران

در اين سايت درمورد تجربيات سفر و آشنايي با افراد مختلف مينويسم ،همين طور با ارزان ترين راه هاي سفر و راه هايي که به شما کمک ميکند تا سفر کم هزينه تري داشته باشيد آشنا خواهيد شد بطور کلي راهنماي سفر به کشور هاي مختلف را مي نويسم.يکي از هدف هاي اصلي از راه اندازي اين وبسايت ايجاد کردن انگيزه بين ايرانيان براي سفرهاي انفرادي است.متاسفانه خيلي از ايراني ها هنوز با تور و از طريق آژانس هاي مسافرتي برنامه سفر رو ميچينن که اين علاوه بر هزينه هاي بيشتري که داره باعث ميشه حس ماجراجويي در سفر از بين بره.

اهداف من از راه اندازي اين سايت:

به اشتراک گذاشتن تجربيات به خصوص در زمينه سفر. معرفي کردن ايران براي کساني که قصد سفر به ايران رو دارن. کمک به مسافراني که ميخواهند سفر کنند ولي نميدانند از کجا شروع کنند و اطلاعات کافي را ندارند. منصرف کردن شما از استفاده تورهاي مسافرتي. اين راهنمايي ها بدون هيچ سودجويي بوده و فقط به منظور اطلاع رساني هم وطنانم است.اگر جايي رو ميشناسيد به من معرفي کنيد،هر سوال يا نظري داشتيد با ما در تماس باشيد.دانلود رزومه
مشاهده رزومه

روند زندگی

۲۰۱۶

  Check
  سفر با کوله گرد با پیام صلح 🚀
  در این سالها سفر کردم، سفر با کوله گرد که علاوه بر دیدن نقاط زیبای جهان با افراد مختلفی آشنا شدم، در این سال ها پروژه خود را با عنوان "همسایگانت را مانند خودت دوست بدار" شروع کردم و این پیام را در سراسر دنیا گسترش دادم.
  ساختمان مرکزی دادگستری اروپا
  دادگاه بین‌المللی کیفری - لاهه هلند
  مشاهده پروژه

از سال ۲۰۱۱ تا کنون

  Check
  تولید محتوای وب
  از سال 2011 تا کنون شروع به وبلاگ نویسی کردم و برای شگفت انگیز در سرتاسر جهان کدنویسی وب میکنم، محتوای آنلاین در وب همینطور ساخت محتوای دیجیتالی کار من بوده است.

۱۹۹۳

  Check
  در تهران چشم گشودم 👶🏼🍼

به روز شده در